LauraStar LauraStar LauraStar

Laurastar Smart U

SKU: L 000.0301.800

Žehlicí systém používající technologii Bluetooth k připojení mobilní aplikace. Plní úlohu průvodce na zkrášlení vašeho oblečení.

Zobrazit údaje o produktu
s DPH: 49 990,00 Kč bez DPH: 41 314,05 Kč
Doprava zdarma!
kus

Buďte první recenzent

PŘIPOJENO PRO CHYTŘEJŠÍ ŽEHLENÍ


Váš žehlicí systém používá technologii Bluetooth k připojení mobilní aplikace a plní úlohu průvodce na zkrášlení vašeho oblečení. Pomoc nabízejí tři typy instruktážních videí: pomáhají s instalací, základními technikami žehlení a poskytují odborné rady na žehlení hedvábí, bavlny a vlny.


OSVĚDČENÁ ÚČINNOST*
HYGIENICKÁ PÁRA ODSTRAŇUJÍCÍ AŽ 99,999 % BAKTÉRIÍ


Řada Laurastar nabízí jedinečný typ páry, která zajišťuje hloubkové čištění tkanin. Odstraňuje organismy, které způsobují alergie v moderním bydlení (vlhkost, izolace, topení apod.) a zamezuje jejich množení. Díky své vysoké teplotě, schopnosti pronikat tkaninami a síle tato jedinečná páry ničí prachové roztoče, baktérie a další houby, které odolávají teplým pracím cyklům (40°C). Pára z žehlicích systémů Laurastar zaručuje, že vaše oblečení a prádlo budou zcela čisté a hygienické.

* Vědecké testy provedené v laboratořích Scitec Research SA ve Švýcarsku.

Doplňkové údaje / Laurastar Smart U

Autonomní žehlení Neomezené
Žehlící plocha Broušený hliník
Hmotnost žehličky 1,1 kg
Typ produktu Žehlicí systémy
Typ systému proti vodnímu kameni Vyjímatelný filtr
Tlak páry Konstantní tlak, 3.5 baru (zdvojený objem)
Kapacita nádržky 1,2 l
Výkon ventilátoru 7.2 W, 4 rychlosti
Váha (kg) 19.0000
Značka Laurastar
Výkon 2200W
Barva černá
Pokročilé funkce Bluetooth, Držák nádržky, Kontrolka prázdné nádrže, Kontrolka připravené páry, Odkládací plocha, Viditelná hladina vody

Funkce

  • Odnímatelná nádrž na vodu
  • Integrovaná kola
  • Navíječ kabelu
  • Spouštění a automatické zastavení


TECHNOLOGIE LAURASTAR


Značka Laurastar usiluje o kvalitu a dokonalost. Ačkoli je již uznávaná jako přední světový specialista na ultrajemnou a výkonnou páru, prochází neustálými inovacemi s cílem posouvat hranice dokonalosti. Pulzní pára, 3D aktivní žehlicí plocha, automatická pára, aktivní deska a profesionální žehlička jsou jedinečné technologie, které vám pomáhají dosáhnout bezkonkurenčních výsledků žehlení.


Profesionální žehlička

Všechny žehličky Laurastar jsou vybaveny jedinečnou žehlicí plochou. Tato plocha rozptyluje ultrajemnou, výkonnou páru, která se přizpůsobuje všem druhům tkaniny a umožňuje vertikální napařování vašich oděvů. Její zaoblený tvar zamezuje vrásnění.

.


Aktivní prkno

Aktivní prkno Laurastar vybavené ventilátorem a odsávacím systémem chrání vaše tkaniny a zároveň vdechuje vzduch do vašich šatů. Systém ventilátoru automatiky optimálně umisťuje tkaniny na prkno. Vytváří vzduchový polštář zabraňující vrásnění. Systém odsávání zase umožňuje pevné přidržení tkaniny na prkně, čímž usnadňuje vyžehlení vrásnění.

.


Aktivní 3D žehlicí plocha

Společnost Laurastar vyvinula žehličku s exkluzivní 3D aktivní žehlicí plochou, aby vaše oblečení vypadalo déle krásnější. Tato švýcarská technologie nabízí bezkonkurenční kvalitu žehlení v jediném pohybu. Zatímco 3D žehlicí plocha narovná tkaninu, na celý její povrch se vstříkne pára, čímž dojde k hladkému odstranění vrásnění. Tím dochází k dokonalému oživení vláken.


Pulzní pára

Představte si, že ovládnutím energie vody a tepla dokážete obnovit objem i krásu vašich šatů. U modelů Laurastar třídy high-end vybavených technologií pulzní páry představující definitivní konečnou úpravu vašeho oblečení se tato představa nyní stává skutečností. Pulzní pára, která je rozptýlená do krátkých přerušovaných dávek, zaručuje optimální rozložení páry pro dosažení dokonalých výsledků bez ohledu na barvu a materiál vašeho oblečení. Ačkoli je společnost Laurastar již uznávaná jako přední světový specialista na ultrajemnou a výkonnou páru, prochází neustálými inovacemi s cílem posouvat hranice dokonalosti.


Technologie Sensteam

Technologie Sensteam detekuje pohyby prováděné se žehličkou a automaticky aktivuje páru. Nemusíte stisknout žádná tlačítka, stačí jen začít pohybovat a pára se uvolní automaticky.

  • aa
Vytvořte vlastní recenzi
1 hvězdička 2 hvězdičky 3 hvězdičky 4 hvězdičky 5 hvězdiček

Porovnat produkt